fbpx
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שירותים משלימים – רק הטוב ביותר

שירותים משלימים – רק הטוב ביותר

ההתקדמות המשמעותית בתחום רפואת השיניים בשנים האחרונות הפכה מגוון רחב של שירותים משלימים לחשובים לא פחות מהטיפול הבסיסי.

רק מרפאת שיניים המתמחה בשיטות הטיפול החדישות ביותר, עושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום ומעסיקה אך ורק צוות מובחר של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום בארץ ובעולם, תוכל להבטיח שתיהנו מחוויית הטיפול האיכותית, המקצועית והחיובית ביותר, שתבטיח לכם שיניים בריאות – עם חיוך רחב כל הדרך הביתה.

זו בדיוק הסיבה לכך שהקומפלקס המתקדם לבריאות השן, בניהולו של ד"ר אלכס אברבוך, מציע את כל השירותים המשלימים בשילוב המכשור המתקדם והטכנולוגיה החדשנית ביותר, במטרה לספק לכם את הטיפול הטוב ביותר שניתן לקבל בתחום רפואת השיניים בזמננו.

במאמר זה נבחן את סוגי השירותים המשלימים ואת מגוון הטיפולים שאנו מציעים במרפאה שלנו, לצד היתרונות השונים הייחודיים לשיטה של ד"ר אברבוך, שהפכה אותנו למרפאה המובילה בתחומנו.

כי בכל הנוגע לבריאות השיניים ול-well being שלכם, אין שום סיבה בעולם שתהיו מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

שירותים משלימים – רק הטוב ביותר

ממעבדת שיניים צמודה ועד סורק אינטראוראלי

בעבר, ביקור אצל רופא שיניים נחשב לחוויה שאינה תמיד נעימה. הודות להתקדמות העצומה שחלה בענף בעשורים האחרונים, כאשר מדובר על מרפאת שיניים עילית ברמה הגבוהה ביותר – לדימוי הזה כבר אין שום קשר למציאות.

הדבר נכון על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על מגוון הטיפולים המשלימים, שמטרתם להבטיח שהטיפול בשיניכם יותאם לכם באופן אישי ומדויק – על מנת להבטיח תוצר באיכות הרפואית וברמת הגימור האסתטית הגבוהה ביותר.

אלו רק כמה מהשירותים המשלימים שאנו מציעים במרפאתנו:

 • סורק אינטראוראלי – המרפאה שלנו עושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף רפואת השיניים בעולם כיום כדי לבצע הדמיות מתקדמות בעזרת סורק אינטראוראלי. הדמיות אלו מאפשרות לנו לנבא מבעוד מועד כל תוצאה אפשרית של הטיפול, למפות באופן מדויק את מבנה הפה שלכם ולהפוך את הטיפול למותאם לכם באופן אישי.
 • צילום T טומוגרפיה ממוחשבת היא טכנולוגיה המאפשרת לנו לבצע דימות תלת ממדי של אזור הפה שלכם, באמצעות צילום רנטגן בזוויות שונות. גם הליך זה מיועד לדייק ככל הניתן את הטיפול ואת התוצר הסופי שתקבלו, לשביעות רצונכם המלאה.
 • צילום פנורמי – צילום פנורמי לשן מאפשר קבלת תמונה רחבה ומיטבית של כל חלקי הפה, באמצעות איחוד של מספר תמונות שונות. טכניקת הצילום הפנורמית מעניקה לרופא השיניים שלכם תמונה בהירה, איכותית ורחבת היקף של מבנה הפה שלכם, במטרה להפוך את הטיפול בשיניכם למדויק, פשוט ויעיל ככל הניתן.
 • צילום מנשך – צילום מסוג זה מיועד למפות אזורים ספציפיים בחלל הפה עם עששת או תופעות כגון נסיגת חניכיים (או בלעז, פריודנטיה), לאתר חורים באופן מדויק, לבדוק את מצבם של גשרים וכתרים ולמפות את מבנה שיניכם והמרווחים ביניהן לצורך טיפול מותאם אישית. 

יתרון יוצא דופן בשירות שאנו מציעים הוא העובדה שישנם מעבדת שיניים וטכנאי הצמודים למרפאה, מה שמאפשר למשל לייצר שיניים קבועות למטופלים עוד באותו יום שבו ביקרו אצלנו.

מתאימים את עצמנו אליכם

בקומפלקס המתקדם לבריאות השן הקונספט המנחה אותנו הוא התאמה מלאה של המרפאה ושל הטיפול לכל אדם באופן אישי. אלו רק כמה סוגים של טיפולי שיניים בהתאמה אישית שאנו מציעים במסגרת עקרון יסוד זה:

 • טיפולי שיניים לבעלי מוגבלויות – המרפאה שלנו מונגשת באופן מלא לאנשים עם מוגבלויות. מהחניון והשירותים, דרך כיסא מתכוונן ייחודי ואפשרות לבצע את הטיפול על כיסא גלגלים, ועד מכונת הצילום והמכשור המתקדם – אצלנו הכול נגיש ב-100% לכל המטופלים.
 • טיפולי שיניים לחרדתיים (הסובלים מדנטופוביה) – לאלו מאיתנו הסובלים מחרדה ממוקדת מפני טיפולי שיניים, ביקור אצל רופא השיניים עלול להיות חוויה קשה, מלחיצה ולעתים בלתי נסבלת. לכן הטיפולים שאנו מציעים בתחום זה מותאמים ומתוכננים במיוחד על מנת להפחית חרדה ולהקל על הלחץ והקושי של מי שסובלים מדנטופוביה, וליצור סביבה תומכת שתהפוך את הטיפול לחוויה קלה, רגועה וחיובית כמה שיותר.
 • יעוץ רופא מומחה – האפשרות לקבל יעוץ מרופא מומחה מיועדת לדאוג לכך שהטיפול שתקבלו יותאם לכם במדויק ובאופן אישי. זאת, על מנת לוודא שהתוצאה תהיה מיטבית ולשביעות רצונכם המלאה. כי מגיע לכם רק הטוב ביותר.
 • טיפולי שיניים בהרדמה מלאה – עבור מי שמסיבות כאלו ואחרות זקוקים לטיפול בהרדמה מלאה או מעדיפים זאת, אנו מציעים טיפולים בהרדמה מלאה ברמת הבטיחות והאיכות הגבוהה ביותר. איתנו, תוכלו לישון בשקט – גם במהלך הטיפול עצמו. 

תמיד מחוברים לקהילה

מחפשים רופא שיניים בראשון לציון?

ניסיונו הרב של ד"ר אלכס אברבוך בהשתלות וניתוחים מורכבים, ואלפי האנשים שטיפל בהם בהצלחה יתרה, הפכו אותו זה מכבר לחלק בלתי נפרד מראשון לציון ולעמוד תווך בקהילה.

מגוון לקוחות מרוצים הממליצים עלינו בחום רב הם העדות הניצחת לכך שמרפאת השיניים שלנו היא אחת המוערכות, המקצועיות והמובילות בתחומה.

אלו רק כמה מהתכונות הבולטות של צוות המרפאה, בניהולו של ד"ר אברבוך, שמטופלינו שיבחו אותנו עליהן בהמלצות שכתבו:

 • הקשבה – הצוות שלנו קשוב לכל מטופל ומטופלת, רגיש לצרכיהם ומשתף אותם באופן מלא בתהליך כולו במטרה לדאוג לכך שיהיה לשביעות רצונם המלאה.
 • אנושיות – הכול מתחיל ונגמר בבני אדם. לכן נעניק תמיד את הטיפול האנושי המסור, הקשוב והאכפתי ביותר לכל מטופלינו.
 • מסירות – הצוות שלנו מחויב ללוות כל מטופלת ומטופל לאורך כל הדרך. עבורנו, אתם תמיד במקום הראשון.
 • אכפתיות – אנחנו כאן כי באמת אכפת לנו מכם ומחוויית הטיפול שתקבלו. עבורנו, החיוך שלכם הוא העיקר.
 • יחס אישי – הצוות שלנו מעניק יחס אישי אכפתי ומסור לכל מטופלת ומטופל. כי בסוף, אין תחליף ליחס אנושי קשוב, תומך ומתחשב.

אל תשכחו לבקר את השיננית

חלק משמעותי מאוד מתפקידה של מרפאת שיניים כחלק מחיי הקהילה הוא לעזור למטופלים לשמור על בריאות שיניהם עוד בטרם יזדקקו לעזרה מאיתנו.

"רופא העתיד לא ייתן למטופליו שום תרופה, אלא יעודד אותם לדאוג לגזרתם, לתזונתם ולמניעת מחלות" אמר הממציא הדגול תומס א. אדיסון. אף על פי שתרופות וטיפולים עדיין נדרשים, כמובן, אנו מאמינים שתפקידו של רופא טוב גם בתחום רפואת השיניים הוא לסייע למטופליו לשמור על שיניים בריאות מלכתחילה.

זו הסיבה לכך שחלק מהשירות שאנו מציעים הוא מניעתי, ולא טיפולי בלבד. לכן מומלץ לבקר במרפאתנו גם לטיפול שיננית שיבטיח ששיניכם יישארו במצב טוב, ושלא תזדקקו לרוב הטיפולים שביכולתנו להציע.

הבריאות שלכם במקום הראשון

אין סכום בעולם שיוכל להשתוות לסיפוק שייגרם לנו כתוצאה מטיפול מוצלח שיבטיח ששיניכם יהיו במצב הטוב ביותר ועם המראה האסתטי ביותר.

עם זאת, אנו מציעים את כל הטיפולים שלנו במחיר הוגן, כחלק ממחויבותנו לחברה ולקהילה ורצוננו לדאוג לכך שכל אדם יוכל לקבל את טיפול השיניים האיכותי, המקצועי והמוצלח ביותר שניתן לקבל בארץ ובעולם כיום.

הגמול הטוב ביותר שאנו יכולים לבקש לעצמנו הוא הבריאות, הסיפוק והרווחה שלכם.

נשמח לעמוד לרשותכם. השאירו פרטים באתר שלנו, או התקשרו לטלפון: 072-394-3153 או 054-500-8008. אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה או התייעצות וכדי ללוות אתכם לאורך כל הדרך. כי החיוך שלכם הוא השליחות שלנו.

ד"ר אברבוך – מרפאת שיניים

רופא שיניים, ומייסד המרפאה

ד”ר אלכסנדר אברבוך הנו רופא שיניים D.M.D, בעל ניסיון רב בהשתלות וניתוחים מורכבים. הוא מייסד מרפאת השיניים של ד”ר אברבוך בראשון לציון והבעלים. תושבי ראשון לציון והסביבה מכירים אותו, את עבודתו ואת תרומתו לקהילה. תחת ידיו האמונות עברו אלפי מטופלים והיד כמו שאומרים, עוד נטויה.

עקבו אחרי

לקוחות ממליצים